Už dvě dekády krášlíme svým klientům zahrady, kde tráví svůj volný čas a rádi odpočívají. I zcela obyčejná zahrada vypadá po našem zásahu úplně jinak, než jste byli zvyklí.

V OK ZAHRADÁCH s.r.o. děláme realizace zahrad s tím největším nasazením. Usilujeme o to, aby konečný výsledek byl ve všech směrech nejen dokonalý, ale abychom zákazníkovi na konci předali jeho vysněnou zahradu včetně technických prvků (jezírko, automatická závlaha, stavební a truhlářské doplňky atd.), tak aby naši zákazníci nemuseli hledat další dodavatele a tím se odlišujeme od firem s podobným zaměřením.  Chceme, aby zákazníci OK ZAHRAD dostávali nejen odbornou péči, ale nacházeli u nás i porozumění v lidské rovině, protože bez pochopení potřeb klientů zahrada nemůže dobře plnit svůj účel. A aby tohle všechno mohlo zafungovat, je potřeba žít v symbióze se svojí vlastní zahradou.

Připravujme projekční návrhy na míru, realizujeme soukromé, komerční i veřejné zahrady, a to zpravidla tak, aby výsledek nesl znaky jedinečnosti a výjimečnosti. Překážkou není ani realizace zahrady podle projektu, který nevzešel z našeho pera. Kvalitně založená zahrada zvýší nejen hodnotu Vaší nemovitosti, ale i kvalitu Vašeho života. 

Pracujeme pro náročné klienty i renomované společnosti. Všude tam si klademe za cíl dosáhnout řemeslné bravurnosti a dokonalosti, máme svým klientům vskutku co nabídnout.

Historie společnosti

Tomáš_Chocenský

Mé jméno je Tomáš Chocenský a když o tom tak přemýšlím, bylo nejspíš nevyhnutelné, abych se věnoval zahradám. Už praděda byl zámecký zahradník ve Sloupně. Můj děda se věnoval semenářství, pracoval v pražské botanické zahradě na Karlově náměstí. V další generaci stojí můj otec, který se věnoval ovoci a zelenině. Vyrůstal jsem díky tomu na zahradě, a proto volba mého povolání byla víc než jasná. Můj rod mě k tomu předurčoval, a tak jsem se stal pátou generací zahradníků v rodině Chocenských.

Po studiu na zahradnické škole v Kopidlně jsem nejprve pracoval pro svého otce. Po šesti letech sbírání zkušeností u něj jsem v roce 2002 sebral veškerou odvahu a začal budovat své podnikání. Ještě teď se usmívám, když si vzpomenu na začátky. Svou první „kancelář“ jsem měl v pokoji u rodičů a kůlna, kde byl uložen můj první rotavátor, kolečko a rýč, byla děravá jak cedník. Začátky sice byly těžké, ale díky podpoře okolí a mému úsilí se firma věnující se okrasným zahradám a sadovnictví začala rozjíždět. Po třech letech přišli první zaměstnanci. Mohl bych Vás tu nudit desítky minut popisem, jakou jsme koupili první dodávku, druhou a třetí, kdy jsme pořídili první bagr a kolik nás stála splátka na něj, ale myslím, že to není důležité. 

Co byste ale měli vědět je to, že z kůlny s děravou střechou jsme vyrostli ve firmu, která se věnuje nejen kompletní realizaci zahrad, ale i prodeji veškerého zahradnického sortimentu. Jsem hrdý na to, co jsme dokázali s kolegy za relativně krátkou dobu vybudovat,  že se můžeme opřít o kvalitní zázemí a jsem nadšený, že většina zaměstnanců s námi spolupracuje dlouhodobě, protože díky tomu chápou, jaké hodnoty jsou pro nás v podnikání důležité. Nestačí totiž rozumět zahradám, ale i potřebám našich zákazníků. K čemu by byly odborné znalosti, kdybychom se nedokázali naladit na naše klienty a zrealizovat to, po čem oni sami touží.

Náš tým

Být součástí týmu OK ZAHRADY neznamená jen pracovat. Podívejte se na naše firemní akce, které proběhly. Ať už jde o teambuilding, výjezdní poradu nebo víkend na horách, stojí za to být s námi.

Jak šel čas

Vybudovat moderní zázemí nejen pro naše zákazníky ale i pro zaměstnance, byla velká výzva. Prohlédněte si fotky z budování areálu od kůlny až po moderní zahradní centrum se vzorovou zahradou a jezírkem. A rozhodně nekončíme….