Osvětlení dodává zahradě nový rozměr

Mezi naše služby patří i rozvržení a instalace zahradního osvětlení. Žijeme v době, kdy je třeba umocňovat přirozené vnímání okolí. Jedním z nejdůležitějších smyslů je právě vnímání světla a jeho lomů. Nechte si nasvítit svůj dům, jezírko, záhon nebo pergolu a zdůrazněte tak výjimečnost svojí zahrady!

Vychutnávejte si příjemnou atmosféru hry světel, stínů, barev a odrazů světelných paprsků od rostlin a zahradních staveb.Nechte se unést efektními zahradními svítidly z kolekcí osvětlovacích systémů a stejně tak objevte dokonalé tvary venkovních zahradních lamp, které není třeba skrývat před deštěm.

Proč byste si měli pořídit zahradní osvětlení?

Venkovní a zahradní osvětlení napájí nízké napětí 12 V, které je bezpečné a neklade zvláštní nároky na instalaci, z toho důvodu je i dostupnější. Nespornou výhodou jsou i nízké provozní náklady. Šetřete přírodu a neplaťte za zbytečně prosvícené kilowatty u neekologických zahradních svítidel, ale pořiďte si zahradní svítidla s LED technologií, která se pyšní vysokou svítivostí a spotřebou jen několika málo wattů.