Nechte zakládání trávníků na profesionálech

Téměř žádná zahrada se neobejde bez travnaté plochy. Trávník je prvkem, který přispívá k dojmu perfektní zahrady. Radost vám však bude dělat pouze tehdy, pokud je správně založen a pravidelně udržován. Naše firma zakládá a udržuje trávníky na zahradách rodinných domů, u firem, v parcích, na fotbalových či golfových hřištích. Máme bohaté zkušenosti, jak s výsevem trávníku, tak i s pokládáním travního kobercekontaktujte nás!

Každý trávník má svou funkci – volte podle ní i travní směs

  • Travní směs GOLF EXTRA – tvoří velmi jemný a hustý travní porost vhodný pro reprezentativní trávníky, nejnáročnější na závlahu a údržbu.
  • Travní směs SPORT – vhodná pro intenzivně zatěžované trávníky převážně sportovního charakteru, nebo rodinné zahrady s vysokým zaměřením na detail. Vysoké nároky na závlahu a údržbu.
  • Travní směs PARK – vhodná pro běžné parkové či lehce zatěžované rekreační plochy, např. zahrady rodinných domků nebo plochy veřejné zeleně, méně náročná na závlahu.
  • Travní směs UNIVERZÁL – zajišťuje rychlý vývin, má dobrou schopnost odolávat plevelům a dobře se zapojuje do stávajících trávníků. Ideální je pro parkové úpravy zahrad, sídlišť a okolí cest, kde nejsou kladeny vysoké nároky na kvalitu a pravidelnou údržbu, výhodou je vyšší odolnost proti suchu.
  • Travní směs LOUKA – je povětšinou travobilinná směs, poměr kvetoucích bylin může být různý, kosí se max. 3x za rok.

Pokud chcete, aby byl Váš trávník zdravý a prospíval, je nutné ho pravidelně zalévat. Tuto starost Vám usnadní závlahy Hunter.

Travní koberce pro rychlé a efektivní zatravňování

Pokládka travního koberce má své nesporné výhody –  zajišťuje okamžitý vzhledový efekt, méně trpí invazí plevelů a během několika málo dní se může běžně používat a zatěžovat. Základem kvalitního a hustého trávníku je správné ošetřování během vegetace. Důležitá je pravidelná závlaha, sekání, hnojení, aplikace prostředků proti plevelům a občasná vertikutace.

Pokládka travního koberce